Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

S novými ňadry
se cítím mnohem víc
žensky a sebevědomě

Paní Beáta, 35

Zvětšení prsou s implantáty

Protože jsem měla malá prsa odjakživa, zvýraznění dekoltu jsem řešila dvojitou push-up podrpsenkou. To však rozhodně nebylo ideální. Každý pohled na sebe samotnou mě stejně utvrzoval v tom, že mi na hrudi něco chybí. Dokonce jsem se na konzultaci plastické operace dvakrát objednala, ale vždy jsem couvla. Bála jsem se totiž zákroku jako takového. Ne toho, co bude po něm. Nikdy před tím jsem totiž operována nebyla; proto mé obavy.
 
Nakonec přišlo dítě, takže myšlenku na podstoupení operace jsem opět odložila. Ale nedalo se jí uniknout na dlouho. Navíc po kojení zůstala má prsa ještě menší, a zcela prázdná. Takže jsem si nakonec řekla, že už nechci dál čekat a svůj sen, po kterém jsem tak dlouho toužila, si jdu konečně splnit.
 
AUGMENTACE BYLA JASNOU VOLBOU

Toužila jsem mít prsa pevná, plná a vytvarovaná. Proto jsem se rozhodla právě pro zvětšení prsou pomocí implantátů. Svou představu jsem řekla panu MUDr. Pachmanovi, který mi ochotně poradil, jaký tvar a velikost pro mě bude nejvhodnější. S panem doktorem jsem se nakonec dohodli i na termínu zákroku. Budete se divit, ale čekání na něj uteklo jako voda. Předoperační nervozitu nepopírám, ovšem krásné prostředí kliniky a milý personál mi pomohl vše příjemně zvládnout. Po operaci jsem měla dvoutýdenní klidový režim. Řekla jsem si, že když už jsem zákrok podstoupila, budu dodržovat doporučení lékaře, aby se vše dobře zahojilo a vyhnula jsem se tak případným komplikacím. Snažila jsem se tedy moc nenamáhat. Po měsíci už jsem ale opět normálně fungovala.
 
MÁ PRSA JSOU NYNÍ... DOKONALÁ!

Když jsem se poprvé viděla, nemohla jsem uvěřit. Byla jsem šťastná. A při pohledu do zrcadla jsem si v duchu řekla „jak mám krásná prsa“. Najednou se cítím ohromně žensky a sebevědomě. Kdybych věděla dřív, že zákrok splní má očekávání a že se i rekonvalescence dá v pohodě zvládnout, už bych tak dlouho neváhala. Navíc mohu sportovat, aniž by mě prsa omezovala anebo se dokonce zmenšovala. A co teprve nadšení mého přítele!
 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Paní Beátě jsem provedl poměrně nenáročnou augmentaci kulatými implantáty ve vysokém profilu a velikosti 315 ml, což byl pro klientku optimální objem a z anatomického hlediska i objem maximální po vyzkoušení sizerem během operace. Kulatý implantát v tomto případě pomohl více zvýraznit dekolt u menších nepokleslých prsou. Technika byla standardní, řezem vedeným v podprsní rýze s uložením implantátů pod velký prsní sval.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642