Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce mi
prospěla na
těle i na duši

Paní Jana, 36

Ultrazvuková liposukce

K většímu bříšku jsem vždycky měla genetické dispozice. Díky pravidelnému sportování se mi však dařilo postavu si hlídat, a tak jsem s ní dlouho žádné problémy neměla. Dokonce i po porodu jsem se rychle vrátila do formy. Neustálým běháním okolo syna šla poporodní kila rychle dolů.

Problémy s váhou jsem paradoxně začala mít až po mateřské, když jsem se vrátila do práce. Celý den jsem seděla u počítače a po pracovní době si pro změnu jela sednout do školy. Souběžně s prací jsem si totiž dodělávala vysokou školu. Práce, škola a doma malé dítě. Byl to kolotoč, ve kterém mi na cvičení už nezbýval čas.

Nedostatek pohybu se na mojí postavě ale brzy projevil – přibrala jsem přes břicho i boky. Více než rok jsem se pak snažila vrátit na svou původní váhu, ale marně. Změnila jsem jídelníček, zase se pustila do cvičení, jenže s mojí váhou to prostě ani nehnulo. Byla jsem ze sebe zklamaná a smutná.

Sebevědomí a chuť do života mi vrátila až liposukce, kterou jsem na klinice MEDICOM Clinic podstoupila. S panem doktorem jsme vybrali invazivní ultrazvukovou metodu, protože je k tělu šetrnější a kůže se vám po ní krásně přihojí k podkoží. Navíc se vám po zákroku neudělají skoro žádné modřiny a pooperační otok bývá minimální.

Z výsledku operace jsem vážně nadšená. Mile mě také překvapilo, že jsem při zákroku ani po něm neměla žádné bolesti. Dokonce jsem už druhý den po liposukci normálně fungovala a za 2 týdny jsem se znovu pustila i do cvičení. Cítím se teď skvěle – na těle i na duši. Celkově jsem uvolněnější, doma zavládla pohoda.

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paní Janu trápil lokalizovaný tuk v oblasti břicha, a tak se rozhodla podstoupit u nás liposukci. Společně jsme vybrali ultrazvukovou metodu, která proběhla ambulantně v místním znecitlivění. Zákrok trval asi 2 hodiny a ihned po něm klientka mohla jít domů. Nutností bylo jen nošení kompresivního prádla. Po 6 týdnech měla klientka oblast břicha klidnou s minimálním pooperačním otokem a bez modřin. Díky šetrnosti přístroje došlo v oblasti břicha i k vypnutí kůže a doba hojení byla kratší než po klasické tumescentní liposukci.
 

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642