Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Plastická operace čela a obočí

Zákroky pro účinné omlazení vašeho čela s dlouhodobým efektem

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Mladší 
vzhled

Tvář omládne o řadu let

Výběr 
z několika metod

Postup vyberete společně s plastickým chirurgem

Možnost 
kombinace

Zákrok je možné provést zároveň s plastikou očních víček

Špičkoví 
plastičtí chirurgové

Provedeme přes 1 000 plastik ročně

Jak to probíhá?

Na čele máme napsáno, kolik let už chodíme po světě i s jakým přístupem se na něj díváme. Odráží se na něm náš životní styl, mimika, stres, péče o pleť a třeba i to, jak často se opalujeme. S přibývajícími roky ztrácí kůže na čele elasticitu, tvoří se na ní vrásky a obočí poklesne. 

U každého z nás k tomu dochází různou rychlostí a v různé míře. Proto se liší i doba, kdy doporučujeme problém řešit. Plastiku čela a obočí ale málokdy provádíme před 40. rokem našich klientů. Efekt operace je například ve srovnání s opakovanými dermatologickými procedurami skutečně výrazný a díky jedinému zákroku vaše tvář omládne o několik let.

Klasická plastika vyhladí obličej a pomůže od nadbytečné kůže

Cílem klasické plastiky čela je, aby vaše tvář vynikla, omládla a zmizely z ní nežádoucí vrásky. Tohoto efektu dosáhneme přiměřeným vypnutím kůže a podkožních i svalových struktur čela. Po napnutí kůže odstraníme její nadbytek. Úpravy provádíme v oblasti hlavy, kde jsou vlasy, proto jizva po zákroku nebude vůbec vidět. Dále je potřeba odstranit sval u kořene nosu, protože má velký vliv na tvorbu vrásek. Nemějte ale strach, operaci provádíme v celkové anestezii v kombinaci s místním znecitlivěním. 

Efekt plastiky čela umocní kombinace s plastikou obočí 


Možná se někdy přistihnete, že zvedáte obočí směrem nahoru – oči pak totiž vypadají více otevřené a váš výraz je šťastnější a živější. Dochází u toho ale ke krčení kůže, čímž vznikají vrásky. Plastika obočí nebo brow-lifting vaše obočí pozvedne a obličej rozzáří, aniž byste museli neustále krčit čelo. Pokožka bude hladší a bez vrásek. 

Zákrok provádíme různými postupy podle toho, jakou má klient konkrétní představu o výsledku. Můžeme obočí pozvednout, ale také změnit jeho křivku nebo upravit případnou asymetrii. Při základní operaci vyřízneme proužek nadbytečné kůže hned nad obočím – jizvička pak bude skrytá v obočí a nikdo si jí nevšimne. U náročnějších zákroků většinou přistupujeme k operovaným oblastem pod kůží, a to z míst, kde rostou vlasy. Konkrétní postup, který bude vhodný přímo pro vás, proberete s lékařem na úvodní schůzce. Zákrok je možné kombinovat například i s plastickou operací horních či dolních víček.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Po plastice čela je kůže v dané lokalitě krásně hladká. Efekt zákroku je dlouhodobý a při kombinaci s plastikou obočí dokáže velmi pozitivně ovlivnit vzhled a výraz celé tváře.

Náš tým

Cena plastické operace čela a obočí

Cena se odvíjí od kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Předoperační vyšetření
  • Celková anestezie
  • Antitrombotické kompresivní punčochy
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci Prahy a Brna)

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Dobrý den, se službami jsem byla velmi spokojená. Chválím nejen vstřícný a ochotný přístup na recepci, ale i profesní postoj plastických chirurgů, především tým prof. Brychty. Doporučuji tuto kliniku.

Eva Balharová, Firmy.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jaké metody omlazení v oblasti čela na klinice nabízíte?
Pokud hledáte méně invazivní zákrok, než je přímo plastika čela, provádíme také tyto zákroky: Lifting pomocí nití (mezonitě), který pokožku vypne na 2–3 roky. Minilift, který je vhodný především k odstranění počátečních známek stárnutí. Aplikace botulotoxinu efektivně odstraňujícího vrásky, nicméně pro dosažení dlouhodobého efektu je nutné proceduru opakovat. Ošetření pleti radiofrekvenčním přístrojem eMatrix.
Je možné čelo zvýšit?
Čelo lze zvýšit endoskopickou operací s posunutím kůže na čele. Tím dojde i ke zvýšení obočí. Řezy jsou při tomto zákroku ve vlasech, a tak vlastně nejsou vidět. Před zákrokem je však důležitá konzultace s lékařem. Ten odborně posoudí, zda-li by taková operace byla pro klienta vhodná.
Je výsledek operace trvalý?
Efekt plastické operace čela a obočí je dlouhodobý, přetrvává 5–10 let. Je však nutné počítat s tím, že pokožka neustále pracuje. S přibývajícím věkem proto může dojít k opětovnému poklesu čela a obočí.
Nevypadají člověku vlasy, když se operace provádí z vlasové části?
V místě řezů může dojít k nepatrnému úbytku vlasů nebo mohou být vlasy po nějakou dobu řidší. Jejich klasický růst se však v průběhu několika týdnů až měsíců po operaci přirozeně obnoví.
V jaké anestezii se brow-lifting provádí a jsou po zákroku otoky?
Zákrok se provádí v lokální nebo v celkové anestezii. Po operaci se objevují mírné otoky a krevní podlitiny. Vzhledem ke gravitaci se pak modřinky můžou posunout níže do oblasti očí a tváře. Modřinky však vymizí zhruba do 14 dnů.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru