Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přijdu si
skoro jako
nový člověk

Slečna Kristýna, 25 let

Plastická operace nosu, tzv. rhinoplastika

Na škole jsem se potýkala s šikanou a posměšky kvůli mému velkému nosu. Psychicky mě to opravdu hodně trápilo. Z toho plynoucí nízké sebevědomí mi zůstalo bohužel až do dospělosti. Nerada jsem se fotila a podvědomě odmítala svůj obličej ukázat z profilu. Zkrátka jsem se necítila kvůli nosu hezká. Nad zákrokem jsem přemýšlela již nějakou dobu. Pak jsem díky kamarádce narazila na webové stránky MEDICOM Clinic a fotky klientů mě ohromily. Řekla jsem si: „Tu změnu chci taky!"

„Pan doktor mě uklidnil, že to nebude bolet.“

Bála jsem se, jak budu vypadat, aby se operace zdařila a také bolesti. Pan doktor byl milý a profesionální. Na konzultaci mi vše trpělivě vysvětlil a uklidnil mě, že se bolesti bát nemusím. Popravdě, čekala jsem, že to po zákroku bude mnohem horší. Bolest jsem téměř nevnímala a jediné nepříjemné bylo, že nešlo dýchat nosem. Nic, co by se nedalo vydržet. Už po dvou týdnech jsem se vrátila do pracovního procesu.

„Operace mi změnila pohled na sebe samu.“

V první moment jsem byla překvapená, chvíli mi trvalo, než jsem tu změnu zpracovala. Poté už jsem se dívala do zrcadla neustále a s nadšením. Nos je krásný a cítím se konečně skvěle. Přátelé a okolí se shodli, že nos vypadá velmi přirozeně a sedí ke mně. Opadly ze mě i všechny ošklivé vzpomínky, co jsem si nesla z minulosti. Moc se sobě líbím a jsem sebejistá, což jsem předtím snad nikdy nezažila. Přijdu si skoro jako nový člověk. Těm, kteří přemýšlejí nad stejnou změnou, ale stále nemohou najít odvahu, bych řekla, že není na co čekat. Život se zásadně změní k lepšímu a ten máme přeci jen jeden. Všichni si zaslouží, cítit se ve svém těle dobře a je zbytečné se několik let trápit

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Klientka se dostavila ke konzultaci s přáním o úpravu tvaru a velikosti nosu, který byl k obličeji nepřiměřeně velký i široký. Nos je nejvíce viditelnou dominantou obličeje, proto je tento operační zákrok velice delikátním výkonem. Krok po kroku jsme společně probrali operační postup i očekávaný výsledek. Operace i následná léčba proběhly zcela bez komplikací a na kontrole se klientka ze změny velmi radovala.

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642