Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sbohem trápení
vepsané
ve tváři

Paní Táňa, 60

Omlazení obličeje MyFaceLift

V posledních 10 letech jsem prožila hodně trápení, které mi vtisklo do tváře každou vrásku i smutný výraz. Loni jsem navíc oslavila pomyslný mezník – šedesáté narozeniny. Rozhodla jsem se proto splnit si svůj sen o omlazení obličeje.

„Smutný výraz, to jsem nebyla já.“

Jako asistentka v účetní kanceláři jsem vždy první tváří, se kterou se klienti setkávají. Navíc jsem velmi vitální. Jezdím na kole, miluji lyžování, několikrát za týden hraji squash za amatérskou ligu, ráda si zajdu do kina nebo do divadla. Zkrátka ráda trávím čas ve společnosti a moc jsem si přála, aby můj obličej znovu zářil. Jsem pozitivní člověk a věřím ve fajn budoucnost a snad i štěstí nalézt ještě životního partnera. Pro tohle všechno jsem se odhodlala podstoupit zákrok MyFaceLift.

„Chtěla jsem vypadat mladší, ale přirozeně.“

Před konzultací jsem téměř nespala. Šla jsem naprosto do neznáma a také mám strach z bolesti. Pan doktor mě ale uklidnil. Nastínil mi, jak bude vše probíhat, na co se bude během operace soustředit. Chtěla jsem, aby byl výsledek zcela přirozený. Proto jsem si vybrala právě MyFaceLift. Četla jsem, že okolí žen, které tento zákrok již podstoupily, mnohdy změnu k lepšímu připisovalo kvalitnímu odpočinku, nikoli plastické operaci.

„Zvedlo mi to sebevědomí, cítím se jistější.“

Po první návštěvě MEDICOM Clinic ze mě opadl strach. Z konzultace jsem odcházela naprosto v klidu. Na klinice jsou všichni vstřícní, usměvaví. Zákrok samotný se dal zvládnout i v lokální anestezii. Už po 7 dnech domácího léčení jsem se mohla vrátit do práce. Výsledek určitě stojí za to. Mám ostřejší kontury obličeje i pěkný krk a bradu. Zvedlo mi to sebevědomí, cítím se jistější a myslím, že i okolí tu změnu zaregistrovalo. 

Slovo lékaře

"U paní Táni jsem provedl zákrok MyFaceLift. Celkově to trvalo zhruba 2 hodiny. Výkon proběhl v lokální anestezii, která organismus zatíží jen minimálně na rozdíl od celkové narkózy. Tvář vypadá mladistvě a výsledek je patrný téměř okamžitě. Pooperační ohlávku navíc klientka nosila jen 48 hodin po výkonu."

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642