Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mám zpátky
prsa, o která jsem
přišla po dětech

Paní Kateřina, 35

Zvětšení prsou s implantáty

Vždycky jsem měla sice menší, zato pěkně pevná ňadra. Jak se říká: prsa tak akorát do ruky. Jenže dva porody a kojení všechno změnilo. Z menších „céček“ byla najednou velmi ubohá „áčka“. Dvě děti mi prsa doslova vysály.

Povadlé poprsí jsem maskovala push-upkami. Obléct si něco bez nich bylo prakticky nemožné. Koupalištím jsem se raději vyhýbala, kolem zrcadla jsem chodila obloukem a samozřejmě jsem se hodně styděla i před svým manželem.

O plastické operaci prsou jsem si tajně snila a nakonec se mi sen splnil v MEDICOM Clinic. Všichni tam na mě byli moc hodní, což mi dodávalo velkou vnitřní sílu. Po operaci jsem čekala, že přijdou bolesti, před nimiž mě lékař varoval, ale mám pocit, jakoby ani žádné nebyly. Koneckonců už asi po týdnu odpočinku jsem se v pohodě vrátila ke všemu, co běžně dělám. Jen svého oblíbeného tancování jsem se musela na nějaký čas ještě vzdát, ale o to víc jsem se pak na tanec těšila.

A jak se cítím dnes? Krásně! Připadám si sexy a moc si ten pocit užívám. Všem ženám proto můžu zákrok i samotnou kliniku jedině doporučit. Jsem ráda, že jsem operaci podstoupila, a každé ženě s podobným problémem vzkazuji: Jděte si za tím, po čem v životě toužíte. Bude to změna k lepšímu, která rozhodně stojí za to!
 

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

U paní Kateřiny jsem provedl augmentaci prsou čili jejich zvětšení pomocí implantátů. Na základě předoperačního vyšetření a měření jsem zvolil kulaté implantáty o velikosti 350 ml. Tvar prsou se jimi výrazně zlepšil. Na levém prsu měla klientka také vpáčenou bradavku, která se zákrokem krásně upravila.

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642