Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Ten úžasný
pocit ženskosti se nedá
ani slovy popsat

Paní Edita, 30

Augmentace prsou implantáty

Plnější dekolt byl dlouhá léta můj nesplněný sen. Po téměř tříletém kojení syna, kdy z mých již tak malých prsou nezbylo takřka nic, jsem se jednoho dne probudila rozhodnutá. Řekla jsem si, že se dál nechci trápit nepadnoucím oblečením nebo přemýšlet, jestli se s plochým hrudníkem budu někomu líbit.

“Někdy méně znamená více.”

Na konzultaci do MEDICOM Clinic jsem šla s představou o velikosti nových prsou. Pan doktor Šuk byl velice milý a vše mi ochotně vysvětlil. K mé drobné postavě však doporučil menší, přirozenější velikost a já mu plně důvěřovala. Na zákrok jsem se těšila tolik, že jsem nervózní vůbec nebyla. Nebála jsem se, protože jsem věděla, že výsledek bude stát za to. 

“Na klinice jsem se cítila jako doma.”

Po probuzení z narkózy jsem cítila tlak na hrudi. Nicméně to nebylo nic hrozného. Už po pár hodinách mi milá sestřička pomohla vstát z postele, ochotně se vším pomohla. Prostředí kliniky na mě působilo velice příjemně, až jsem měla chvílemi pocit, jako bych byla doma. Jediné, z čeho jsem měla trochu obavy bylo, jak sama zvládnu obstarat syna první dny po zákroku. Naštěstí jsme spolu všechno bez problémů zvládli.

“Milovala jsem svá nová prsa od první chvíle.”

Když jsem se poprvé uviděla v zrcadle, nemohla jsem uvěřit, že tahle prsa jsou opravdu moje. Milovala jsem je od první chvíle. Musím uznat, že pan doktor měl pravdu, když doporučil menší velikost implantátů. Někdy méně znamená více. Výsledek předčil všechna má očekávání. Ten úžasný pocit ženskosti se snad ani nedá slovy popsat. Vždy jsem se snažila dělat maximum pro to, abych se cítila ve svém těle dobře. Nicméně někdy si přirozenou cestou pomoct nelze a plastická operace je pak jediným řešením. 

“V budoucnu chci postoupit ještě jeden zákrok.”

Během návštěv kliniky jsem měla možnost se setkat také s paní doktorkou Lainkovou, která se specializuje na odstranění metličkových a křečových žil. V budoucnu bych toto ošetření v MEDICOM Clinic určitě ráda podstoupila.
 

Slovo lékaře

MUDr. Petr Šuk

S klientkou jsme na osobní konzultaci, která se nesla v přátelské atmosféře, společně vybrali ideální implantáty tak, aby byl požadavek na přirozený vzhled splněn co nejlépe. Výsledek po zvětšení prsou a po zahojení dokonce předčil očekávání.

MUDr. Petr Šuk
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642