Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukční
přístroj
VASER Lipo

Přístroj pro šetrnou ultrazvukovou liposukci

Ultrazvuk rozvibruje tuk a usnadní tak jeho následné odsávání

Nepoškozuje okolní tkáně a cévy

Minimalizuje tvorbu otoků a modřin po zákroku

Vhodný pro liposukci oblastí s tužším tukem

Přístroj VASER Lipo představuje jedinečnou technologii k provedení šetrné ultrazvukové invazivní tumescentní liposukce. Díky přístroji s ultrazvukovým vláknem prostupujícím mikrokanylou se při této liposukční metodě daří zacílit výhradně na tukovou tkáň, aniž by došlo k poškození jiných okolní tkání či cév. Po zákroku s využitím přístroje VASER Lipo se kůže v odsávané oblasti sama opět přihojí k podkoží a výrazně kratší bývá i doba hojení.

Od roku 2002 se přístroj pyšní americkou certifikací FDA (Food and Drug Administration), která vypovídá o jeho maximální efektivitě a bezpečnosti vůči klientům. Přístroj umí rozmělnit tuk i v oblastech s tužším tukem – např. záda, boky nebo břicho.

Liposukce ultrazvukem začíná stejně, jako klasická tumescentní liposukce – oblast s nežádoucím tukem se nejprve napustí tumescentním roztokem s anestetikem. Ještě před tím, než lékař začne tuk nachystanou kanylou odsávat, ale klienta napojí na ultrazvukový přístroj VASER Lipo. Speciální mikrokanylou přístroje se daná oblast ošetří a poté se z ní začne tuk klasickou kanylou odsávat. Díky předchozímu kroku je však následná fáze odsávání tuku pro klienta mnohem komfortnější a k tělu šetrnější. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK