Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

S plnějšími rty
se cítím
mnohem lépe

Paní Markéta, 40
 

Zvětšení a hydratace rtů kyselinou hyaluronovou

Příroda mě obdařila úzkým horním rtem, který se mi odjakživa nelíbil. Jako většina žen jsem totiž i já toužila po plných, smyslných a sexy rtech, jako má třeba hollywoodská herečka Angelina Jolie. Přibližně od svých dvaceti let jsem se proto snažila rty zvětšovat alespoň opticky pomocí různých líčidel. Používala jsem konturovací tužky na rty a lesky s push-up efektem, ale výsledek nikdy nebyl nic moc. Vlastně mi připadalo, že po nalíčení vypadaly moje rty ještě hůř, působily dost nepřirozeně.
 
Po čase jsem se proto rozhodla řešit nespokojenost se svými rty jinak. Navštívila jsem pražskou pobočku MEDICOM Clinic, kde jsem se rozhodla vyzkoušet aplikaci výplně s kyselinou hyaluronovou přímo do rtu. Aby mě ošetření nebolelo, paní doktorka mi rty nejdříve potřela znecitlivujícím krémem a nechala ho na nich chvíli působit. Poté mi výplň s kyselinou hyaluronovou aplikovala tenkou kanylkou nejprve do koutků úst. Vysvětlila mi totiž, že mám koutky hodně pokleslé a bez jejich pozvednutí by výsledek ošetření rtů nepůsobil až tak dobře.
 
Dále už se však paní doktorka, korektivní dermatoložka Markéta Majerová, věnovala přímo rtům. Musím říct, že si s nimi kvůli jejich asymetrii celkem dost vyhrála. Pravou polovinu horního rtu jsem totiž měla užší, a tak mi do ní musela látku opatrně přidávat. Neustále si kontrolovala, jak v mém rtu výplň pracuje a postupně nabývá, aby byl výsledek co nejlepší.
 
Z efektu ošetření jsem opravdu nadšená. Překvapilo mě, že jsem změnu k lepšímu viděla na rtech okamžitě, i když jsem byla paní doktorkou upozorněná na to, že výsledek můžu hodnotit spíše až po dvou týdnech. Hned po ošetření jsem měla rty totiž ještě mírně oteklé a i trochu červenější. Poté se ale svrchní suchá vrstvička kůže ze rtů jakoby odloupla a mírný otok zmizel. Rty mi pak zůstaly přesně tak akorát.
 
Vím, že efekt ošetření nevydrží na rtech věčně. Kyselina hyaluronová se totiž do rtu postupně vstřebává a vydrží v nich přibližně 6–12 měsíců. Když si budu chtít stejný efekt udržet, budu si tedy muset ošetření zopakovat. Určitě to ale mám v plánu. Stojí to za to. S plnějšími rty si připadám mnohem lépe!

Slovo lékaře

MUDr. Markéta Majerová

Paní Markéta si přála opticky rozšířit především svůj velmi úzký horní ret a zbavit se na něm drobné asymetrie – pravou polovinu horního rtu měla o něco uzší než levou. Klientka chtěla rty také zhydratovat, zbavit se na nich drobných prasklinek a jemných vrásek. K ošetření rtů jsem proto zvolila výplň s kyselinou hyaluronovou – látkou tělu vlastní, která rty účinně hydratuje a regeneruje a protože na sebe ve rtech váže vodu, dokáže je efektivně zvětšit, aby působily šťavnatější a plnější. Ještě před aplikací výplně jsem ale rty ošetřila znecitlivujícím krémem s anestetikem – to aby Markéta cítila aplikaci výplně co nejméně. Poté jsem ošetřila kyselinou hyaluronovou nejprve okolí rtů, aby se rty mírně pozvedly. Následně jsem začala s aplikací výplně přímo do rtu. Do pravé poloviny horního rtu jsem dávala výplně o trochu více. Postupně jsem ji do této oblasti přidávala, aby se horní ret dispozičně vyrovnal a zmizela jeho drobná asymetrie. Efekt výplně byl na rtech patrný okamžitě a během dalších 2 týdnů ještě narostl

MUDr. Markéta Majerová
Korektivní dermatolog

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Darujte krásu s vánočními poukazy
od MEDICOM Clinic.

ZÍSKÁTE DÁRKY
v hodnotě až 17 500 Kč.

Zjistit více

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK