Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Za podstoupení
liposukce
se nestydím

Osmanny Laffita, módní návrhář

Ultrazvuková liposukce VASER Lipo

Moje břicho se mi nikdy nelíbilo. Chodil jsem sice posilovat, ale ať jsem dělal, co jsem dělal, tuk na něm se mě pořád držel. Proto jsem se jednou rozhodl, že se nebudu dál trápit a podstoupím liposukci. Kvůli své práci jsem ale potřeboval být po operaci rychle zpátky ve formě. Dal jsem tedy na doporučení plastického chirurga a nechal si tuk z břicha odsát pomocí ultrazvukové liposukce VASER Lipo. Zákrok je k pokožce šetrnější než klasická tumescentní liposukce, a tak mě po něm čekala i podstatně kratší doba zotavování.

Nikdy jsem se vlastně netajil tím, že se na liposukci břicha chystám. A poté ani tím, že jsem ji podstoupil. No a? Dokonce se o tom lidem zmiňuji rád. Důvod? Chtěl bych tím podpořit ostatní muže. Mnozí totiž mají stejný problém jako já, ale myslí si, že liposukce je hlavně ženská záležitost. Není! V podvědomí Čechů tento názor sice zatím převládá, jenže realita je jiná. Vážně nevidím jediný důvod, proč by se muži měli takových zákroků stranit. Pokud jim to pomůže? Tímto tedy vyzývám všechny české muže: Nestyďte se a jděte do toho. Budete se pak cítit mnohem líp!
 

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je forma invazivní liposukce, která pro bezpečné a šetrné vytvarování těla využívá nejnovější ultrazvukovou technologii. Oproti klasické tumescentní liposukci působí VASER Lipo selektivně pouze na nežádoucí tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tedy liposukcí zůstávají nepoškozeny. Zákrok slibuje i minimální bolestivost v jeho průběhu, omezený výskyt modřin a po liposukci také velmi rychlý návrat k běžným činnostem.

 

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK