Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kupovat si větší
podprsenky je
příjemná změna

Kateřina Kristelová, moderátorka a herečka

Zvětšení prsou s implantáty

Nosit podprsenky velikosti A mi nikdy příliš nevadilo. Jenže marná sláva, těhotenství a kojení se celkově na vzhledu mých prsou nechvalně podepsalo. Proto jsem zatoužila mít prsa opět pevnější a při té příležitosti i větší. Věděla jsem, že pak budu sama se sebou mnohem spokojenější. A stalo se!

Podstoupit plastickou operaci prsou jsem se nejdřív celkem bála. Naštěstí jsem ale brzy pochopila, že jsem v dobrých rukou, a nervozita ze mě postupně opadla. Pan primář mi totiž ještě před zákrokem vysvětlil, co všechno se bude dít a jak bude při operaci postupovat. Také mě připravil na období hojení po operaci. Jeho přístup mi opravdu dost pomohl.

Protože se augmentace prsou s implantáty podstupuje v celkové anestezii, poležela jsem si den po zákroku ještě na klinice. Pak už mě ale pustili domů. Věděla jsem, že se nemám příliš namáhat a že musím alespoň měsíc nosit kompresivní podprsenku. Pan primář mě také varoval, že se po operaci dostaví bolesti, ale i když mi to jen málokdo věří, opravdu jsem skoro žádné neměla! Dokonce ani jizvy mě dnes netrápí. Jsou ukryté v podprsní rýze, takže na první pohled vůbec nejsou vidět.

Z proměny svých prsou jsem dnes opravdu nadšená. Radost mi dělá nejen spokojenost mého partnera, ale už jen obyčejné nakupování spodního prádla. Zkoušet si podprsenky velikosti C místo původního A? To je celkem příjemný nezvyk a změna.
 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Michal Puls, CSc.

S Kateřinou jsme společně vybrali implantáty Polytech o velikosti 350 ml. Vložil jsem je nad sval pod prsní žlázu, aby výsledek působit co nejpřirozeněji. Zároveň se tím klientka do budoucna nepřipravuje o možnost kojení. Zákrok proběhl v celkové anestezii, takže po něm následovala jednodenní hospitalizace klientky u nás na klinice. S výsledkem zákroku jsem spokojený a jsem velmi rád, že štěstím září především samotná klientka.

 

Prim. MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte ZDARMA

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK