Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Díky novým
prsům si připadám
víc sexy

Anife Vyskočilová, břišní tanečnice, moderátorka a herečka

Zvětšení prsou s implantáty včetně modelace

Tehdy jsem dostala nabídku, abych moderovala jeden nový televizní pořad a byla při tom jen v plavkách. Potřebovala jsem proto vypadat sexy. Jako první jsem podstoupila klasickou tumescentní liposukci a po nějaké době jsem se odhodlala také k zvětšení prsou a jejich modelaci. S velikostí prsou jsem sice vždycky byla spokojená, ale vadilo mi, že po kojení ztratila prsa svou pevnost a původní tvar. A po pravdě – také se mi nelíbila velikost mých prsních dvorců. Přišly mi až příliš velké.

Operace proběhla bez sebemenších komplikací. Dokonce jsem se po ní cítila tak dobře, že jsem chtěla hned po 4hodinovém zákroku odejít domů! Lékař mi ale vysvětlil, že bych si mohla svým spěchem zkomplikovat následnou rekonvalescenci. Dala jsem tedy na jeho radu a radši na klinice přece jen zůstala do druhého dne, kdy mi odstranili z prsou drény. Dalších 14 dní jsem dodržovala klidový režim a přibližně 2 měsíce jsem také vzorně nosila speciální kompresivní podprsenku.

A jak se cítím dnes? Raduji se ze svých krásných prsou i štíhlejší postavy. Konečně se můžu pustit do všech aktivit, které jsem si naplánovala. Navíc teď s příjemným pocitem, že jsem mnohem přitažlivější než dřív.
 

Slovo lékaře

MUDr. Peter Ondrejka

Klientka podstoupila periareolární modelaci a augmentaci prsou – úpravu prsních dvorců a redukci prsů, do nichž jsem vložil implantáty Polytech. Nejprve jsem provedl modelaci poprsí, pak následovalo vyplnění objemu a nakonec zmenšení prsních dvorců. Modelací se vyřeší povislá a pokleslá prsa často z důvodu těhotenství a kojení – prsní žláza se v tomto období totiž zvětšuje na úkor ostatních tkání. Vazivo ochabuje, kůže se roztahuje a povoluje. Při modelaci jsem klientce odstranil nadbytečnou kůži. Dosáhl jsem tím pozvednutí prsou a výrazného zlepšení jejich tvaru.

 

MUDr. Peter Ondrejka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte ZDARMA

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK