Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Lifting obličeje s implantáty Endotine

Šetrné omlazení obličeje díky dlouhodobě vstřebávaným implantátům

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Přirozený 
výsledek

Implantáty podpoří vznik vaziva a postupně se vstřebají

Šetrnější 
metoda

Rychlejší hojení a menší jizvičky než po faceliftu

Možnost 
2 zákroků v jednom

Plastika obočí i čela jen s drobným řezem

Dlouhodobý 
efekt

Pleť zůstane vypnutá několik let

Jak to probíhá?

Někdy se zdá, jako kdyby nám s každou novou starostí přibyla další vráska. Díváme se do zrcadla a postrádáme tvář, kterou jsme v něm vídali před lety. 
Ale nedělejte si už z vrásek vrásky. Nabízíme řešení v podobě implantátů Endotine. Implantáty jsou jako příjemná návštěva pro váš obličej – přijdou, pomohou a bez cizího přičinění samy zmizí. Zanechají po sobě jen dobrou práci.

Zákrok vyhladí pokožku

Lifting obličeje Endotine je jediná metoda omlazení obličeje, která využívá speciální implantáty. Endotine je materiál, který se dlouhodobě vstřebává. Dokáže vypnout povislé tváře, čelo i obočí. Tvar a velikost implantátů se tedy vždy liší podle využití.

Speciální implantáty se samy rozpustí

Při zákroku lékař provede drobné řezy, kterými zavede pod měkkou část pokožky podkožní háčky. Ty vaši pokožku pomohou vypnout a drží tkáně v požadované nadzdvihnuté pozici. Během 6 až 12 měsíců se vytvoří nové vazivové struktury, které budou pleť nadále udržovat krásně napnutou. To je správná doba, kdy se implantáty začnou samy rozpouštět, až se zcela vstřebají. Nové vazivové struktury totiž už dokážou zastat jejich práci. Konečný výsledek vypadá velmi přirozeně a je dlouhodobý.

Hojení je velmi rychlé

Zákrok je jednoduchý a opravdu šetrný. Provádíme jej v celkové anestezii nebo analgosedaci, tedy slabší anestezii. Klienti si po zákroku většinou krátce zdřímnou na klinice, ale noc už tráví doma. Po liftingu můžete cítit tlak a pnutí v pokožce – nelekejte se, je to naprosto běžné. Otoky a modřinky vymizí asi za týden, pak se již můžete vrátit ke svým každodenním aktivitám.

Endotine zastoupí i dva zákroky zároveň

Vyhledávaným řešením s využitím implantátů je spojení liftingu obočí a čela. I když kombinujeme dva zákroky, díky implantátům, které chirurg umístí dle potřeby, stačí provést pouze drobný řez.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Na Endotine implantátech si cením především jejich šetrnosti. Vím, že klienti nedostávají do těla cizí umělé tkáně, ale dlouhodobě vstřebatelný implantát.

Náš tým

ŘÍKAJÍ O NÁS

Vždy profesionální, milý přístup, kvalitně odvedený výkon, krásné prostory. Pokaždé se ráda vracím:-) Podle mě asi nejlepší klinika v ČR!

Maket DeLonge, Facebook

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jaké metody omlazení obličeje nabízíte?
Lifting obličeje patří k nejoblíbenějším zákrokům na naší klinice. Nabízíme jej ve variantách: facelift – plastická operace při pokročilejších známkách stárnutí pleti minilift – zákrok při počátečních známkách stárnutí pleti lifting obličeje Endotine – minilift s použitím rozpustných implantátů neinvazivní lifting Ulthera – omlazení pleti bez použití skalpelu Lékař s vámi na vstupní konzultaci prodiskutuje nejvhodnější možnost a postup. Takový, který pro vás bude nejbezpečnější a přinese očekávaný efekt.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK

Nahoru