Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kontrola bezinfekčnosti před plánovaným zákrokem

Vzhledem k současné situaci a nárůstu potvrzených onemocnění COVID-19 zavádíme,  pro bezpečnost a zachování zdraví a klidný pooperační průběh Vás, našich klientů, na klinice tato opatření:

V den plánovaného výkonu v celkové nebo lokální anestezii bude vyžadováno od každého klienta potvrzení o bezinfekčnosti, a to konkrétně RT-PCR test na SARS-COV-2 s negativním výsledkem ne starší 72 hodin.

Dle nařízení vlády máte nárok v testovacích centrech i bez žádanky od lékaře na:
 
 • Plně očkovaný klient -  2x RT-PCR test za měsíc na vlastní žádost hrazený zdravotní pojišťovnou (je nutné doložit doklad o absolvovaném očkování).
   
 • Klient s nedokončeným očkováním nebo klienti mladší 18 let či klienti, kteří se ze zdravotních důvodů nemohou očkovat - 5x RT-PCR test za měsíc na vlastní žádost hrazený zdravotní pojišťovnou (je nutné doložit daný doklad).
   
 • Neočkovaný klient - test uhradíte jako samoplátce (cena RT-PCR testu je 814,- Kč).
Vzhledem k vytíženosti testovacích center je potřeba zajistit si termín testování s dostatečným předstihem na odběrových místech

Možnosti testování:
 
 • PRAHA - Je možné rezervovat si termín na PCR test pomocí rezervačního systému: https://testynacovid.cz/ (fungují i o víkendu) po celé ČR.
  Nejbližším odběrným místem je Městská poliklinika Spálená, Spálená 12, Praha 1. Rezervační systém polikliniky: https://www.prahamp.cz/test-covid-19. Termíny jsou vždy vypsané 1 týden dopředu. V den odběru je na místě nutné nahlásit, že jste klientem MEDICOM CLINIC, aby byl Váš test zavedený do online výsledků PREVEDIG. Výsledky samozřejmě obdržíte i vy.
   
 • ÚSTÍ NAD LABEM - Je možné využít odběrného místa PREVEDIG a jejich rezervačního systému a: https://testynacovid.cz/?pg=objednavka&vysetreni=pcr&odberne-misto=17. V den odběru je na místě nutné nahlásit, že jste klientem MEDICOM CLINIC, aby byl Váš test zavedený do online výsledků PREVEDIG. Výsledky samozřejmě obdržíte i vy.
   
 • BRNO - Je možné využít testování přímo na naší klinice. Termín odběru je ale nutné domluvit si předem na našich recepci.
Toto opatření je platné od 1.12.2021.
 
Pro dodatečné informace jsme k dispozici na naší bezplatné klientské lince č. 800 254 642.

Děkujeme za pochopení.
Společně to zvládneme.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK